FOLDERY PROMOCYJNE

Oferta współpracy skierowana jest do urzędów MIAST, GMIN I POWIATÓW. 

Dotyczy opracowanie i druku w całości bezpłatnych Oficjalnych Folderów Promocyjnych. Folder który może być Państwa wizytówką służącą szeroko rozumianej promocji regionu podczas różnego rodzaju spotkań kulturalnych, biznesowych czy promocyjnych.

Filozofią tych działań jest indywidualne przedstawienie regionu, zgodnie z przekonaniem, że każdy ma swój unikatowy potencjał, który dzięki zastosowaniu właściwych działań promocyjno-marketingowych może przyczynić się do ukształtowania pożądanego wizerunku a także jego turystycznego i społeczno-gospodarczego rozwoju.

Tematycznie foldery zawierają:

– historię regionu, – wydarzenia kulturalne, – atrakcje turystyczne, – gospodarkę wraz z ofertą inwestycyjną, – prezentację firm tworzących rynek gospodarczy regionu.

Folder ma służyć promocji regionu jak i również być źródłem informacji turystycznej, gospodarczej dla mieszkańców oraz potencjalnych inwestorów krajowych i zagranicznych.

Nasza propozycja stanowi kompleksowe opracowanie oraz druk publikacji. Opracowanie wersji folderu on-line do zamieszczenia na stronie internetowej zainteresowanych podmiotów.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi przykładami naszych prac prezentowanymi w galeriach jak również do kontaktu w celu zasięgnięcia dodatkowych informacji.